O MNIE

Każdy ma swój świat po godzinach. Jedni trenują, czytają książki, chłoną kolejne seriale. Ja fotografuję. Tak jak lubię, jak czuję. Przez lata komercyjnych zleceń odkładałam w przyszłość powrót do fotografii tańca, od której cała moja przygoda z zawodowym fotografowaniem się zaczęła. Potrzebowałam wrócić i zrealizować marzenie o sesjach tanecznych. I oto jestem!

 

Od zawsze fascynuje mnie ruch, taniec i piękno ludzkiego ciała. Uwielbiam taniec współczesny i taniec klasyczny. Podziwiam ekspresję oraz niezwykłą siłę i wytrzymałość tancerzy. Bez względu na to czy jestem na spektaklu jako widz, czy stoję za obiektywem jako fotograf zawsze targają mną emocje i wielki podziw dla tej dziedziny sztuki.

 

Uważam, że w ludzkim ciele tkwi doskonałość i niezwykłe piękno. Swoimi zdjęciami staram się je pokazać. Spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie okazja do uśmiechu, życzliwości oraz twórczych działań. Z zaangażowaniem i radością realizuję swoje artystyczne projekty z udziałem tancerzy, sportowców oraz osób wrażliwych na autorską fotografię. 

 

Zapraszam na zdjęcia,

Agnieszka Łukaszewicz