OPINIE

aFOTO_7730.jpg

 

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne   

AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

 zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8870p.jpg

 

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_9778.jpg

 

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt. Na pewno jeszcze będziesz miała ze mną do czynienia"

Ola

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_2793.jpg

 

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 "

Marta

kobieca sesja zdjęciowa

aFOTO_6531.jpg

 

"Aga to profesjonalistka: skupiona, zdecydowana i pewna w tym co robi, jednocześnie stwarzająca miłą i serdeczną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia przepiękne i nieoczywiste - wydobywające 'to coś'. Wspaniała pamiątka."

Karolina

sesja zdjęciowa tańca

 

"Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!"

Mariola

Sesja zdjęciowa tańca

 

"Pierwsze spotkanie z nową fotografką/fotografem jest dla mnie zawsze bardzo stresujące. Boję się, że nie spełnię oczekiwań lub po prostu 'nie zaiskrzy'. Aga od razu wprowadzila na sesji przemiłą atmosferę. Jestem zachwycona zdjęciami jej autorstwa i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy miały okazję współpracować 💜"

Zuzia

sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4035-L-grain.jpg

 

"Od wielu lat interesuję się tym tańcem flamenco i choć obecnie mam przerwę taneczną, to zawsze będę miała do niego sentyment. Flamenco to nie tylko piękne sukienki, ale głównie charakter, ekspresja, mimika, dostojność, ale tez zabawa i radość. Sesja z P. Agnieszką wydobyła to wszystko w najlepszy sposób. Pozowanie było czystą przyjemnością, a efekt – pamiątką na całe życie.

Profesjonalne, ale przyjacielskie podejście, mnóstwo porad, aby efekt był jak najlepszy. Całe spotkanie utrzymane we flamencowym duchu – muzyka, makijaż, stroje, przepiękne światło i najlepsze wskazówki.

Poza pięknymi zdjęciami, to był wspaniale spędzony czas. Bardzo mój czas 😊 Polecam wszystkim!"

Marzena

Sesja zdjęciowa tańca

aFOTO_4670.jpg

 

"Jako osoba absolutnie przekonana, że "źle wychodzę na zdjęciach", na zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową zareagowałam z pewną nutą stresu... Przekonana, że z pewnością będę najgorszą modelką świata, trafiłam na plan zdjęciowy u Agnieszki. Moje przekonania rozwiał na szczęście w pył optymizm i ciepło prawdziwej artystki. Po chwili onieśmielenia i niepewności, moja cudowna pani fotograf, nie tylko pokazała mi jak korzystnie układać ciało, by dobrze wyglądać na zdjęciach- co zapewne przyda się też w przyszłości, ale sprawiła także, że pozowanie do zdjęć okazało się świetną zabawą. Efekty sesji mnie urzekły. Zdjęcia będą pamiatką na całe życie, a ja będę zawsze ciepło wspominać magiczną atmosferę chwil, w których powstały. Dziękuję:)"

Marta

kobieca sesja zdjęciowa

aFOTO_1402.jpg

 

Sesja z Agnieszką to była czysta przyjemność i zabawa z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbaniem o każdy detal. Zarówno jeśli chodzi o kwestie techniczne w studio, jak i ułożenie ciała w pozycji. Mimo luźnej, wesołej atmosfery obfitowała w konkretne wskazówki, pomysły, uważność i skupienie. Podobało mi się to, że zdjęcia można było na bieżąco podglądać, a co za tym idzie, weryfikować i poprawiać ułożenie ciała tak, by uzyskać jak najlepszy efekt. No i te momenty "mamy to!", gdy obie poczułyśmy, że zamierzony efekt został osiągnięty, albo jest dużo lepszy niż zamierzony ;) 

Na pewno będę wracać na kolejne sesje z nowymi pomysłami.

Ada

sesja zdjęciowa jogi