OPINIE

aFOTO_7730.jpg

 

"Sesja była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Światła i umiejętności fotograficzne   

AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

 zrobiły robotę! Dziękuję za super zdjęcia"

Piotr

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_8870p.jpg

 

"Sesja z Agą to prawdziwa przyjemność! Poza pełnym profesjonalizmem spotkanie w studio była zwyczajnie kreatywną zabawą ze światłem, ustawieniem ciała i rekwizytami. Celne wskazówki i bystre oko fotografki wychwytywało elementy, które mogę poprawić, aby ostatecznie zdjęcie zapierało dech w piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy, polecam całym sercem i chętnie wrócę na kolejną rundę - z innymi asanami 🙂"

Ala

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_9778.jpg

 

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt. Na pewno jeszcze będziesz miała ze mną do czynienia"

Ola

sesja zdjęciowa jogi

aFOTO_2793.jpg

 

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 "

Marta

kobieca sesja zdjęciowa

aFOTO_6531.jpg

 

"Aga to profesjonalistka: skupiona, zdecydowana i pewna w tym co robi, jednocześnie stwarzająca miłą i serdeczną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia przepiękne i nieoczywiste - wydobywające 'to coś'. Wspaniała pamiątka."

Karolina

sesja zdjęciowa tańca

 

"Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!"

Mariola

Sesja zdjęciowa tańca

 

"Pierwsze spotkanie z nową fotografką/fotografem jest dla mnie zawsze bardzo stresujące. Boję się, że nie spełnię oczekiwań lub po prostu 'nie zaiskrzy'. Aga od razu wprowadzila na sesji przemiłą atmosferę. Jestem zachwycona zdjęciami jej autorstwa i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy miały okazję współpracować 💜"

Zuzia

sesja zdjęciowa tańca

ZDJĘCIA I SŁOWA

które sprzedają produkty

Copyright aFOTO 2021 Warszawa

AGNIESZKA ŁUKASZEWICZ

tel. 502 585 980

pr@afoto.pl