PRZYJACIÓŁKI

wspólna sesja zdjęciowa i czas dla Was na bycie razem

 

Kiedy: według Waszych preferencji czasowych

Gdzie: Atelier Górnośląska - Warszawa 

Przyjaźń to czas spędzony razem, wspólne emocje, wzruszenia i przeżycia. To relacje, które pielęgnujemy latami. Bardzo ważne momenty. 

Zapraszam na sesję zdjęciową PRZYJACIÓŁKI, która pozwoli Wam spędzić cały dzień i wieczór razem w cudownej atmosferze i doborowym towarzystwie. 

aFOTO_4961.jpg

Sesja PRZYJACIÓŁKI to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy lub okolicznościowy z którego każda kobieta wyniesie wiele dla siebie. Waszym makijażem i fryzurą zajmie się wizażystka, która na co dzień pracuje przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Każda z Was będzie mogła poczuć się jak filmowa gwiazda w fantastycznym make-upie oraz świetnej fryzurze. Już sam ten moment przygotowań do zdjęć wprowadzi Was w szampański nastrój. 

 

W czasie naszego dnia zdjęciowego każda z Was będzie miała osobistą 2-godzinną sesję zdjęciową oraz wszystkie będziecie miały zdjęcia wspólne. Emocje gwarantowane!

Charakter sesji osobistych dobierany jest indywidualnie. Może być to sesja kobieca, zmysłowa, portretowa czy wizerunkowa - jeśli akurat takich zdjęć potrzebujesz. Wizażystka przygotuje Cię zgodnie z Twoim życzeniem lub zaskoczy swoją propozycją pokazując Ci Twoją pięknie podkreśloną urodę.

 

Wspólne zdjęcia wykonamy w formie portretów, z których przygotuję Wam artystyczny kolaż oraz grupowych aranżacji według wcześniej omówionego pomysłu. To będzie Wasz czas do którego zawsze będziecie mogły wrócić z radością i o którym przypomną Wam fantastyczne zdjęcia wydrukowane na pięknym papierze. 

kolaz.jpg

Sesja PRZYJACIÓŁKI dedykowana jest dla maksymalnie 3 osób. Można jednak dokupić miejsce dla kolejnych 2 przyjaciółek. Kupując sesję na prezent dostajesz eleganckie, imienne zaproszenie, które wręczasz w ramach podarunku. Zaproszenie jest ważne rok. 

 

Wszystkie szczegóły sesji, inspiracje i stylizacje omawiam z Wami wcześniej. Podpowiadam jak się przygotować i co zabrać na zdjęcia, by nasze spotkanie zaowocowało przepięknymi fotografiami.

Czego możecie się spodziewać kupując sesję PRZYJACIÓŁKI?

 

  • eleganckiego imiennego zaproszenia,

  • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

  • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

  • osobistej 2-godzinnej sesji, której efektem będą indywidualne zdjęcia zgdonie z Twoimi oczekiwaniami

  • wspólnych zdjęć z Twoimi przyjaciółkami

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii z Twojej osobistej sesji zdjęciowej

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze Waszych fotografii grupowych 

  • kolażu z Waszych portretów

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić wydruk dodatkowych ujęć lub kadry w wysokiej rozdzielczości.

Co mówią kobiety po moich sesjach?

 

"Jako osoba absolutnie przekonana, że "źle wychodzę na zdjęciach", na zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową zareagowałam z pewną nutą stresu... Przekonana, że z pewnością będę najgorszą modelką świata, trafiłam na plan zdjęciowy u Agnieszki. Moje przekonania rozwiał na szczęście w pył optymizm i ciepło prawdziwej artystki. Po chwili onieśmielenia i niepewności, moja cudowna pani fotograf, nie tylko pokazała mi jak korzystnie układać ciało, by dobrze wyglądać na zdjęciach- co zapewne przyda się też w przyszłości, ale sprawiła także, że pozowanie do zdjęć okazało się świetną zabawą. Efekty sesji mnie urzekły. Zdjęcia będą pamiatką na całe życie, a ja będę zawsze ciepło wspominać magiczną atmosferę chwil, w których powstały. Dziękuję:)" Marta

 

"Biorąc udział w sesji "Przyjaciółki" nie spodziewałam się, że z całego prawie dnia wypełnionego zabawą, rozmowami, śmiechem i przebierankami (czyli tym co lubią każde dziewczyny) może powstać takie arcydzieło zdjęciowe, jakie dostałyśmy my. Zostałyśmy całkowicie dopieszczone w czasie sesji, a efekt końcowy jest niesamowity! Pamiątkę mamy do końca życia, a nasze zdjęcia solo są dodatkowo świetnym prezentem dla mężów :)

Było przytulnie, słodko a przy tym mega profesjonalnie. Polecam wszystkim chcącym odlecieć na chwilę od codzienności." Marta

Koszt sesji dla 3 osób: 1990 zł

Dodatkowa osoba: 500 zł

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 50 zł/szt

Catering: menu i cena do ustalenia

 

Zamówienia: pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

Zdjęcia są nośnikiem emocji, a czas przeżyty w gronie przyjaciół ma ogromną wartość. Pamiątka w postaci profesjonalnie wykonanych fotografii jest jak talizman do którego można w dowolnym momencie wrócić i poczuć się wspaniale. 

 

Ta sesja to zdecydowanie więcej niż zdjęcia. To Wasz wspólny czas, Wasze radości i zachyty, niezapomniana przygoda. Szczerze polecam.