SENSUAL 

Zmysłowa sesja kobieca

 

Kiedy: W tygodniu od poniedziałku do piątku.

Gdzie: Warszawa. Elegancki apartament lub studio fotograficzne.

Idealny prezent dla dziewczyny, żony lub przyjaciółki. Dla każdej kobiety, która chce poczuć się wyjątkowo, która potrzebuje by przez kilka godzin świat kręcił się tylko wokół niej. Sesja kobieca to święto. Święto kobiecości, celebracja chwili i wyjątkowa atmosfera, której wspomnienia zostają na długo.

 

Kupując sesję na prezent dostajesz eleganckie, imienne zaproszenie, które wręczasz w ramach podarunku. Zaproszenie jest ważne rok. 

 

Wszystkie szczegóły sesji, jej charakter, wymarzone kadry, stylizacje omawiam już z przyszłą modelką i słucham jej oczekiwań. Podpowiadam jak się przygotować i co zabrać na zdjęcia, by nasze spotkanie zaowocowało przepięknymi fotografiami.

Czego może spodziewać się osoba dostająca sesję SENSUAL w prezencie?

 

  • eleganckiego imiennego zaproszenia,

  • doradztwa w zakresie przygotowania do sesji, doboru ubrań i dodatków,

  • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

  • osobistej 3-godzinnej sesji, której efektem będą zmysłowe zdjęcia,

  • 5 wydrukowanych na wysokiej klasy papierze fotografii zamkniętych w ręcznie robionym pudełku w ulubionym kolorze obdarowanej osoby

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo. Można zamówić wydruk dodatkowych ujęć lub kadry w wysokiej rozdzielczości.

Sesja odbywa się w wyjątkowej, radosnej i akceptującej atmosferze w kobiecym gronie. 

 

Zdjęcia wybrane do druku są poddawane naturalnemu retuszowi oraz postprodukcji w ramach której można zmienić ich kolor np. na czarno-biały i nadać im artystycznego charakteru (efekt retro, filmowy itd.) Do każdej sesji proponuję indywidualne rozwiązania pasujące do charakteru zdjęć. 

 

Po skończonej sesji obdarowana osoba wybiera papier na jakim zostaną wydrukowane zdjęcia oraz kolor pudełka. Ma wówczas możliwość obejrzeć i dotknąć jak różne mogą być rodzaje druku i papiery i wybrać tym samym produkt najbardziej jej odpowiadający i dający prawdziwą radość obcowania z profesjonalną fotografią.

Co mówią kobiety po moich sesjach?

 

"Aga, praca z Tobą to było cudowne doświadczenie i mega przeżycie! Jeszcze raz wielkie podziękowania za profesjonalizm, cierpliwość i Twoje wyjątkowe OKO. Nawet ktoś tak nieobyty z aparatem jak ja może liczyć na pełne wsparcie i super efekt.” Ola

 

"Pozowanie przed obiektywem może być trudne. Aga udowadnia, że nie musi tak być. Atmosfera podczas sesji była wyborna. Po dosłownie kilku pierwszych klatkach zapomniałam, że mam kompleksy, a zdjęcia potwierdziły, że wprawne oko Agi - fotografa potrafi ująć chwilę, wyciskając z niej samo dobro. Jestem zachwycona kobiecą sesją, którą zrobiła mi Aga. Zdjęcia powiększone wiszą na ścianie. Czy to już narcyzm? Zasłaniam się tym, że stałam się częścią dzieła sztuki stworzonego przez Agę 😉 dziękuję 😍😍😍 " Marta

 

"Sesja z Agnieszką była cudowna! Atmosfera, którą tworzy sprawia, że pozowanie przychodzi naprawdę łatwo. Nie brakuje uśmiechu i co ważne profesjonalizmu, czego efektem są niezwykłe zdjęcia, ale też miłe wspomnienia z czasu ich powstawania Szczerze polecam!" Mariola

Koszt sesji: 990 zł

Termin w weekend za dodatkową opłatą: 250 zł

Dodatkowe zdjęcia poza pakietem: 50 zł/szt

 

Zamówienia: pr@afoto.pl lub tel. 502 585 980

Kobieca sesja zdjęciowa jest jak SPA dla umysłu. Wzmacnia poczucie własnej wartości, podbudowuje, dodaje pewności siebie. Pamiątka w postaci profesjonalnie wykonanych fotografii to pudełko mocy do którego można w dowolnym momencie wrócić i poczuć się wspaniale. Niezapomniany i wyjątkowy prezent, który szczerze polecam.