top of page

Nasza historia

Fotografia to nasza pasja

AFOTO powstało z pasji do fotografii. W 2005 roku Agnieszka Łukaszewicz i Krzysztof Magolon założyli firmę, której celem stało się dostarczanie najwyższej jakości zdjęć, które sprzedają produkty. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w branży biżuterii oraz mody, by w kolejnych latach rozszerzyć swoje usługi o promocję wizerunku, obsługę social mediów i tworzenie stron internetowych dla twórców i usługodawców.

 

AFOTO obecnie to dwie siostrzane firmy. Jedna z siedzibą w Warszawie (tu szefuje Agnieszka), gdzie powstają sesje wizerunkowe, usługi graficzne i reklamowe oraz tworzenie stron internetowych. Druga z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, gdzie szef wszystkich szefów Krzysztof wykonuje zdjęcia packshotowe oraz zdjęcia typu duch.

Agnieszka Łukaszewicz

właścicielka warszawskiej Agencji Fotograficzno-Reklamowej aFOTO. Zafascynowana światem architektury, tańca i mody. Od lat kreatorka wizerunku polskich marek. Ekspert do spraw promocji marki w internecie i w social mediach. Ma świadomość, że dobry produkt to początek drogi. Wiedzę o tym jak go wypromować przekazuje swoim Klientom. Uczy, że od dobrych zdjęć, świetnych tekstów i odpowiedniej komunikacji zależy jak postrzegana i pozycjonowana jest marka. W aFOTO zajmuje się sesjami wizerunkowymi oraz reklamowymi, a po godzinach w ramach aFOTO AFTER HOURS fotografuje taniec, ruch oraz kobiety. 

Krzysztof Magolon

właściciel siemianowickiej Agencji Fotograficzno-Reklamowej aFOTO. Perfekcjonista skupiony na szczegółach. W fotografii biżuterii nie ma sobie równych. Bywa, że Klienci mówią mu, że na jego zdjęciach produkty są nawet ładniejsze niż w rzeczywistości.

bottom of page