aFOTO_6783_edytowane.jpg

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Jeśli chcesz by zdjęcia sprzedawały produkty postaw na najwyższą jakość i oryginalny pomysł. Nasze fotografie reklamowe, flatlays oraz zdjęcia lifestyle’owe intrygują i angażują odbiorców. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia, które wykorzystasz w sklepie online, w social mediach (Facebook, Instagram), a także na ulotkach i w katalogach. Nienaganna kompozycja, aranżacja i piękne światło to nasz znak rozpoznawczy.

GRAFIKA

Katalog, wizytówka, a może baner internetowy? Z chęcią podejmiemy się projektów graficznych, bez względu na to czy potrzebujesz projektów do druku czy internetu. Projektujemy zarówno proste ulotki, jak i wielkoformatowe standy, ścianki dla mediów, bilboardy czy potykacze. Co ważne, dostaniesz projekt na czas i jeśli potrzebujesz sami przekażemy go drukarni i ustalimy techniczne szczegóły druku.  

aFOTO_85422 a.jpg

ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Potrzebujesz zdjęć swoich produktów? Dobrze trafiłeś. Mamy na swoim koncie tysiące wykonanych packshotów. Zawsze w najlepszym świetle. W sklepach online i na aukcjach internetowych to zdjęcia sprzedają produkty. Wykonujemy packshoty na białym tle, wycięte z tła oraz fotografie na niewidocznym manekinie, zwane zdjęciami typu “duch”, które wykorzystywane są do prezentacji odzieży.

CONTENT MARKETING 

Wiele strategii marketingowych współczesnych marek opiera się na tworzeniu wartościowego contentu czyli zdjęć, grafik i tekstów, które angażują odbiorców. Klienci obserwujący marki w social mediach chcą prawdziwych zdjęć, pokazujących produkty o których marzą i towarzyszących im historii. Rozumiemy te potrzeby i tworzymy fotografie i teksty kreujące wizerunek marki.

KMAG_0999.jpg

FOTOGRAFIA MODY

Zaprezentuj swoją kolekcję na najpiękniejszych modelkach w zachwycających stylizacjach. Zrób wrażenie na Klientach i zostaw konkurencję w tyle. Nasze sesje mody wyróżnia perfekcyjne podejście do produktu i oryginalne spojrzenie na światło i kompozycję. Jeśli potrzebujesz zdjęć z pomocą których wykreujesz wizerunek własnej marki, to zapraszamy do współpracy.

SM_edited.jpg

SOCIAL MEDIA

Facebook i Instagram to genialne narzędzie marketingowe za pomocą którego nie tylko zbudujesz wizerunek swojej marki, ale poprowadzisz sprzedaż. Klienci je uwielbiają, a właściciele marek bywa, że mają z nim problem. Tworzenie wartościowych treści jest wyczerpujące. Regularne publikacje postów, odpowiadanie na komentarze oraz współpraca z influencerami są czasochłonne. Jeśli czujesz, że już czas przekazać część obowiązków, to służymy pomocą.