top of page
aFOTO_2993-abstrakcje.jpg

Marka osobista. Dodaj skrzydeł swojej firmie!

TRENING MENTALNY I SZKOLENIE Z SOCIAL MEDIÓW

Warsztat z Anną Darią Nowicką i Agnieszką Łukaszewicz

Kiedy: termin ustalany indywidualnie dla grupy min. 6 osób

 

Gdzie: wg. ustaleń

Budujesz swoją markę osobistą? Prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć? Potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii oraz nowego sposobu myślenia?

 

Zapraszamy na szkolenie, które pomoże Ci

rozwinąć własny biznes!

aFOTO_1083.jpg

Świadome budowanie i zarządzanie swoim wizerunkiem (Personal Branding) to dziś niezbędna umiejętność dla każdego Przedsiębiorcy. 

Czy Twój wizerunek jest spójny i zgodny z tym, jak chcesz być postrzegany/a przez klientów i partnerów biznesowych?

Czy chcesz profesjonalnie kreować swój image w mediach społecznościowych oraz podczas bezpośrednich spotkań? 

A może chcesz odkryć i pokonać samoograniczające przekonania dot. komunikacji i własnego wizerunku, które blokują Cię w wykorzystaniu własnego potencjału?

aFOTO--0507.jpg

W czasie szkolenia:

 

  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł/mogła od razu zastosować w komunikacji marketingowej oraz w mediach społecznościowych

  • Poznasz pułapki psychologiczne, które powodują, że nie udaje Ci się wywierać odpowiedniego wpływu na  partnerów biznesowych

  • Dowiesz się, jaka mowa ciała wzmacnia Twój profesjonalizm, a co go umniejsza

  • Dostaniesz konkretne wskazówki, jak wykorzystać social media do kreowania własnego wizerunku

  • Sprawdzisz, co Twój obecny portret biznesowy mówi o Tobie i Twoim biznesie

  • Poczujesz siłę grupy cudownych ludzi, którzy dają sobie nawzajem moc i inspiracje!

Monika Nowak-Flis

Czy wiesz, że inwestycja w siebie i wizerunek firmy, to zawsze dobrze wydane pieniądze?

Warsztat "Marka osobista. Jak dodać skrzydeł własnej firmie" poprowadzą:

aFOTO_0203.jpg

Anna Daria Nowicka

socjolog, trenerka, coach, doradca zawodowy

Wspieram ludzi i firmy w rozwiązywaniu problemów oraz lepszym wykorzystaniu własnego potencjału i zasobów. Od 2001 r. prowadzę szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, radzenia sobie ze stresem oraz kompetencji menedżerskich. Realizuję projekty związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi. 

 

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Pracowałam zarówno po stronie korporacji, jak i w agencji reklamowej oraz firmach rekrutacyjno – szkoleniowych. Byłam konsultantem i trenerem w projekcie doradczym dla firm „Instrument Szybkiego Reagowania” nadzorowanym przez PARP - Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Od ponad 10 lat zajmuję się coachingiem (kariery i życiowym) oraz doradztwem zawodowym. Posiadam również certyfikaty coacha kryzysowego oraz coacha finansowego.

 

Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Opublikowałam ponad 150 artykułów dot. Coachingu kariery i rozwoju osobistego, HR i Społecznej Odpowiedzialności. Biznesu. Wykładałam na wyższych uczelniach. Występowałam jako prelegent na konferencjach. Prowadzę na YouTube kanał „Twoja Kariera i Psyche”.

Agnieszka Łukaszewicz

Agnieszka Łukaszewicz

fotograf, social media manager

Jestem właścicielką Agencji Fotograficzno-Reklamowej aFOTO.

 

Zajmuję się fotografią, marketingiem oraz social mediami. Wiedzę z każdej z tych dziedzin łączę i wykorzystuję w pracy dla moich Klientów.

 

Do produktów i firm podchodzę holistycznie. Jestem ekspert do spraw promocji marki w internecie i w social mediach. Mam świadomość, że dobry produkt czy wysokiej jakości usługa to jedynie część pewnej całości, na którą składają się również silna marka (firmy lub osobista), odpowiednia komunikacja i plan marketingowy.

 

W czasie sesji zdjęciowych buduję przyjazną, akceptującą i radosną atmosferę, która otwiera osoby i pozwala poczuć się wyjątkowo. Tworzę fotografie pełne emocji, które mają jednocześnie za zadanie zbudować profesjonalny wizerunek portretowanej osoby i pokazać ją jako osobę godną zaufania oraz eksperta w swojej branży.

 

Potrafię dopasować styl/rodzaj fotografii do celu, z jakim przychodzi do mnie Klient. Zawsze zaczynam od rozmowy, bo to klucz do uświadomienia sobie jego potrzeb. Dzięki temu tworzę zdjęcia, które sprzedają produkty i sesje wizerunkowe, które podbijają social media. 

Po godzinach w ramach projektu AFOTO AFTER HOURS www.afterhours.afoto.pl fotografuję ciało, taniec, jogę i dojrzałych ludzi otwartych na autorską fotografię.

aFOTO_6202.jpg

Koszt warsztatu “Marka osobista. Dodaj skrzydeł swojej firmie!”: 499 zł/osoba

Warsztat przewidziany jest dla minimum 6 osób.

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie warsztatu, chętnie na nie odpowiemy:

tel. 502 585 980 Agnieszka

 

Zainwestuj w siebie!

bottom of page