Zdjęcia wizerunkowe

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Jeśli chcesz by zdjęcia sprzedawały produkty postaw na najwyższą jakość i oryginalny pomysł. Nasze fotografie reklamowe, flatlays oraz zdjęcia lifestyle’owe intrygują i angażują odbiorców. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia, które wykorzystasz w sklepie online, w social mediach (Facebook, Instagram), a także na ulotkach i w katalogach. Nienaganna kompozycja, aranżacja i piękne światło to nasz znak rozpoznawczy.

GRAFIKA

Katalog, wizytówka, a może baner internetowy? Z chęcią podejmiemy się projektów graficznych, bez względu na to czy potrzebujesz projektów do druku czy internetu. Projektujemy zarówno proste ulotki, jak i wielkoformatowe standy, ścianki dla mediów, bilboardy czy potykacze. Co ważne, dostaniesz projekt na czas i jeśli potrzebujesz sami przekażemy go drukarni i ustalimy techniczne szczegóły druku.  

ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Potrzebujesz zdjęć swoich produktów? Dobrze trafiłeś. Mamy na swoim koncie tysiące wykonanych packshotów. Zawsze w najlepszym świetle. W sklepach online i na aukcjach internetowych to zdjęcia sprzedają produkty. Wykonujemy packshoty na białym tle, wycięte z tła oraz fotografie na niewidocznym manekinie, zwane zdjęciami typu “duch”, które wykorzystywane są do prezentacji odzieży.

CONTENT MARKETING & PR

Z nami wypromujesz swoją markę. Zdobędziesz przewagę w sieci oraz wzmocnisz tradycyjne kanały sprzedaży. Tworzymy oryginalne i wartościowe treści (zdjęcia i teksty), które angażują odbiorców. Prowadzimy firmowe konta na Facebooku i Instagramie. Piszemy teksty pod SEO na blogi firmowe, artykuły sponsorowane, hasła reklamowe oraz opisy produktów na potrzeby sklepów online.

FOTOGRAFIA MODY

Zaprezentuj swoją kolekcję na najpiękniejszych modelkach w zachwycających stylizacjach. Zrób wrażenie na Klientach i zostaw konkurencję w tyle. Nasze sesje mody wyróżnia perfekcyjne podejście do produktu i oryginalne spojrzenie na światło i kompozycję. Jeśli potrzebujesz zdjęć z pomocą których wykreujesz wizerunek własnej marki, to zapraszamy do współpracy.

FILMY I ANIMACJE

Krótkie reklamy, które wzbudzają emocje, zachwycają i zapadają w pamięć. Tworzymy filmy dla marek, które chcą pokazać swoje produkty w wyjątkowy sposób na YouTube, IGTV, w postach na Facebooku i Instagramie lub własnej stronie internetowej. Zamówisz u nas zarówno filmy z siedziby własnej firmy, jak i kreatywne animacje na których pokażemy Twoje produkty w uroczy sposób. 

ZDJĘCIA I SŁOWA

które sprzedają produkty

Copyright aFOTO 2016 Warszawa

AGNIESZKA ŁUKASZEWICZ

tel. 502 585 980

pr@afoto.pl