top of page
aFOTO_7209.jpg

Sesja zdjęciowa

NOWY WIZERUNEK

Kiedy: 27.04.2022 środa

Gdzie: Studio Kamienica, Warszawa

Dostępne godziny:

9:00 zarezerwowane

10:30

12.00

13.30

Twój wizerunek jest ważny! Bez względu na to czy pracujesz w korporacji, czy masz wolny zawód nowe zdjęcie portretowe na pewno Ci się przyda.

Zapraszam na studyjną sesję zdjęciową. Makijaż i fryzurę do zdjęć stworzy wizażystka specjalizująca się w tego typu sesjach. Skupimy się na portretach, które możesz wykorzystać do celów biznesowych, na stronę internetową, do CV, jako zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie chcesz pokazać się jako profesjonalista/ka. 

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji Nowy Wizerunek?

 

  • osobistej sesji zdjęciowej, której efektem będą zdjęcia portretowe na jednolitym tle

  • 3 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej, każde kolorowe oraz czarno-białe w sumie 6 zdjęć. Przy zamówieniu do 20-go kwietnia 2 dodatkowe zdjęcia o wartości 160 zł GRATIS

  • galerii 40 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz zamówić retusz dodatkowych ujęć (80 zł netto/szt) i wydruk (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu)

  • wyjątkowej wesołej i akceptującej atmosfery w czasie zdjęć

aFOTO_7827-tlo.jpg

Koszt sesji zdjęciowej: 850 zł netto

Przy zamówieniu do 20-go kwietnia 2 dodatkowe zdjęcia o wartości 160 zł GRATIS

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

Nowy wizerunek (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

 

W wypadku rezygnacji :

do tygodnia. przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

​​

Jeśli udział w warsztacie uniemożliwi Ci kwarantanna lub zachorowanie na Covid-19, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie. Zastrzegam zmianę miejsca sesji zdjęciowej.

Czy wiesz, że profesjonalnie wykonany portret będzie Twoją wizytówką i narzędziem do autopromocji? Dobre wizerunkowe zdjęcie wpływa na to jak postrzegają Cię inni i jak odbierają Twoją osobę. Warto w siebie zainwestować!

 

Zgłoś się! Czekam na Ciebie.

Zamów sesję teraz

Kup, zanim wyczerpią się miejsca!

 

Wybierz interesującą Cię godzinę

Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu!

aFOTO_2832.jpg
bottom of page