top of page

Marka osobista. Dodaj skrzydeł swojej firmie!

TRENING MENTALNY I WIZERUNKOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Warsztat z Anną Darią Nowicką oraz sesja zdjęciowa z Agnieszką Łukaszewicz

Kiedy: 26.03.2022 sobota godz. 9.00 - 16.00

 

Gdzie: Studio Chmury, Warszawa ul. Chmielna

Budujesz swoją markę osobistą? Prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć? Potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii oraz nowego sposobu myślenia?

 

Zapraszamy na warsztat mentalny i sesję zdjęciową, która pomoże Ci

rozwinąć własny biznes!

Prowadzisz firmę, ale utknęłaś w miejscu? A może masz pomysł na własny biznes, lecz brakuje Ci wiary w siebie, aby zrealizować marzenia?

Ciężko Ci określić, co buduje Twoją markę osobistą? Twój perfekcjonizm powoduje, że nigdy nie czujesz się wystarczająco dobra? Lęk przed porażką dusi Twoją kreatywność? Blokują Cię samo-ograniczające przekonania?

 

Jeżeli chcesz zbudować sposób myślenia o sobie, który

pomoże Ci osiągać cele, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Profesjonalna sesja zdjęciowa stanie się dla Ciebie narzędziem w promowaniu własnego wizerunku. Wykorzystasz ją w działaniach marketingowych. Co więcej zdjęcia wizerunkowe przydadzą Ci się w social mediach. Możesz skorzystać z nich ustawiając swoje “nowe zdjęcie profilowe” lub publikować je w ramach postów na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn.

Dobry portret pokaże Cię jako eksperta w Twojej branży i osobę godną zaufania. W końcu inwestycja w siebie, to zawsze dobrze wydane pieniądze.

Co otrzymasz biorąc udział w warsztacie mentalnym Marka Osobista:

 

 • Odkryjesz swoje zasoby wspierające i nauczysz się wykorzystywać je w biznesie.
  Z pomocą coacha opracujesz swoją własną listę tego, co stanowi Twoje atuty oraz inne szeroko rozumiane zasoby. Pomogą Ci one dawać sobie radę w stresie, kryzysach emocjonalnych, wyzwaniach oraz skuteczniej osiągać cele osobiste i zawodowe.

 • Przeanalizujesz atrybuty Twojej marki osobistej oraz to, co warto wzmocnić.

 • Wymienisz doświadczenia i otrzymasz bezcenny feedback od życzliwych Ci osób.

 • Poznasz praktyczne sposoby przełamywania samo-ograniczających przekonań i budowania mindset’u pomagającego zbudować pewność siebie.

 • Doświadczysz akceptującej atmosfery podczas treningu mentalnego.

 • Poczujesz siłę grupy cudownych kobiet, które dają sobie nawzajem moc i inspiracje!

Izabela Krauza

Czego możesz oczekiwać biorąc udział w sesji fotograficznej Marka Osobista:

 

 • osobistej, godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą wizerunkowe zdjęcia portretowe pokazujące Cię jako eksperta,

 • profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,

 • 5 gotowych zdjęć z naturalnym retuszem i postprodukcją wydrukowanych na wybranym papierze. Każda fotografia zostaje przygotowana w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie otrzymujesz 10 zdjęć,

 • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz dodatkowo zamówić zdjęcia (80 zł/szt) i wydruk wybranych ujęć (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu),

 • wyjątkowej, akceptującej atmosfery podczas zdjęć.

Monika Nowak-Flis

Sesja zdjęciowa “Marka Osobista” to czas w którym zadbamy o Twój wizerunek. Do zdjęć przygotuje Cię wizażystka. Na tydzień przed sesją dostaniesz szczegółowe wskazówki jakie ubrania i dodatki wziąć ze sobą i jak się przygotować. 

Efektem sesji będą fotografie, które z dumą pokażesz znajomym i które staną się Twoją biznesową wizytówką. 

Anna Daria Nowicka

Anna Daria Nowicka

socjolog, trenerka, coach, doradca zawodowy

Moją pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Pomagam zmienić życie na pełniejsze, bardziej zrównoważone, dające poczucie sensu, szczęścia i satysfakcji. Zgodne z własnymi wartościami i osobowością.

 

Wspieram w głębszym rozumieniu swoich emocji i potrzeb. W skuteczniejszym radzeniu sobie z problemami osobistymi i zawodowymi. W rozwijaniu umiejętności psychospołecznych. W umiejętnym wykorzystywaniu własnych zasobów oraz pojawiających się możliwości.

 

Prowadzę kanał na YT Twoja Kariera i Psyche

Agnieszka Łukaszewicz

Agnieszka Łukaszewicz

fotograf

właścicielka agencji Agencji Fotograficzno-Reklamowej aFOTO. Zafascynowana światem architektury, tańca i pięknem ludzkiego ciała. Od lat kreatorka wizerunku polskich marek. Ekspert do spraw promocji marki w internecie i w social mediach. Ma świadomość, że dobry produkt to początek drogi.

 

Wiedzę o tym jak go wypromować przekazuje swoim Klientom. Uczy, że od dobrych zdjęć, świetnych tekstów i odpowiedniej komunikacji zależy jak postrzegana i pozycjonowana jest marka. Po godzinach w ramach projektu AFOTO AFTER HOURS www.afterhours.afoto.pl tworzy fotografie tancerzy i sportowców pełne dynamiki.

 

W czasie sesji zdjęciowych buduje przyjazną, akceptującą i radosną atmosferę, która otwiera osoby i pozwala poczuć się wyjątkowo.

Koszt warsztatu i sesji zdjęciowej “Marka osobista”: 1750 zł

Przy rezerwacji do 10-go marca 250 zł rabatu.

Poleć nas! Przyjdź na warsztat Marka osobista z koleżanką.

Obydwie zyskacie po 3 dodatkowe zdjęcia z sesji oraz 1 h bezpłatnej konsultacji online coachingu kariery do wykorzystania w ciągu 2 m-cy od dnia warsztatu.

 

Pracujemy w małych grupach: max 6 osób, aby zapewnić uczestniczkom maksymalny komfort i przestrzeń.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.​

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

Zainwestuj w siebie!

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę całej kwoty na konto tytułem:

 

Warsztat Marka Osobista (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Dane organizatora: AFOTO Agnieszka Łukaszewicz 

Za udział w warsztacie zostanie wystawiona faktura VAT.

 

W wypadku rezygnacji :

 

do 2 tyg. przed planowanym terminem warsztatu zwrócone zostanie 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce wówczas zostanie zwrócona cała kwota.

 

Jeśli udział w warsztacie uniemożliwi Ci kwarantanna lub zachorowanie na Covid-19, wówczas sesja zdjęciowa oraz trening mentalny 3h w opcji 1 na 1 odbędą się w indywidualnie wyznaczonym terminie. Zastrzegamy zmianę miejsca sesji zdjęciowej oraz treningu mentalnego.

Warsztat mentalny wraz z sesją zdjęciową może być również poprowadzony jako szkolenie zamknięte – dla pracowników danej firmy w ustalonym terminie.

Posłuchaj naszej rozmowy o Marce osobistej

bottom of page