top of page

Portret biznesowy

Sesja zdjęciowa w studio

Kiedy: w tygodniu od poniedziałku do piątku

 

Gdzie: studio fotograficzne, Warszawa

 

Koszt: 1500 zł/5 zdjęćmakijaż oraz fryzura

aFOTO-6264.jpg

Potrzebujesz dobrego, aktualnego portretu, choć może nawet o tym nie wiesz. 

Jak dużą wartość ma takie zdjęcie przekonasz się, jak tylko pokażesz je bliskim i opublikujesz w social mediach. Twoi znajomi zasypią Cię komplementami.

Udany portret to ten, na którym lubisz siebie. Do zdjęć nie potrzebujesz poważnych ubrań, jeśli na co dzień ich nie nosisz. Jedyne, czego Ci trzeba, to czuć się sobą.

aFOTO-5672.jpg

Zapraszam do wykonania portretów, jakich aktualnie potrzebujesz. Mogą to być ciepłe, wesołe kadry, mogą również być to klasyczne zdjęcia jak do CV. O charakterze sesji decydujesz Ty i ubrania jakie ze sobą weźmiesz.

aFOTO_5875.jpg

Katarzyna Kawka

Dziękuję Ci bardzo Aga za tą przygodę z sesją i, że podrosły mi skrzydła, że odkryłam w sobie wiele i że czuję, że kolejne sesje z Tobą również będą zaskakujące. 

 

Dziękuję Ci, bo był to czas w końcu tylko dla mnie, a Ty sprawiłaś, że ten czas był jeszcze przyjemniejszy 😊

aFOTO-9414.jpg

Maja Wyborska

Sesja z Agnieszką była przyjemnością. Jeszcze przed sesją miałyśmy okazję porozmawiać o oczekiwaniach wobec sesji, dostałam podpowiedzi jak warto się przygotować, dzięki czemu z lekkością mogłam w dniu zdjęć oddać się w objęcia obiektywu Agnieszki. Chętnie wrócę do niej ponownie.

aFOTO-3257p1.jpg

Aleksandra Kostka

"Jak cię widzą tak cię piszą" - w mojej pracy medialnej to przysłowie ma ogromne znaczenie. To dlatego jestem ogromnie zadowolona z efektu sesji foto, którą wykonała dla mnie Agnieszka Łukaszewicz. Uchwycić "to coś" co ma się niepowtarzalnego w sobie, zagwarantować komfort podczas zdjęć i cudowną atmosferę współpracy - bezcenne! 

Dziękuję pięknie za całokształt i gratuluję Agnieszko genialnego talentu fotograficznego!

aFOTO_KOLOR-8509.jpg

Czego możesz się spodziewać biorąc udział w sesji biznesowej?

 

  • indywidualnej 2 godzinnej sesji zdjęciowej na 2 planach zdjęciowych, jasnym i ciemnym tle

  • profesjonalnego makijażu oraz fryzury wykonanej przez wizażystkę

  • wielu zmian garderoby do zdjęć

  • 5 gotowych zdjęć z naturalnym retuszem i postprodukcją. Każda fotografia zostaje przygotowana w wersji kolorowej i czarno-białej. 

  • galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz dodatkowo zamówić zdjęcia (100 zł/szt) i wydruk wybranych ujęć (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu)

  • wyjątkowej radosnej i akceptującej atmosfery podczas zdjęć

aFOTO--0507.jpg

Koszt sesji: 1500 zł/5 zdjęć,  makijaż i fryzura w cenie

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl 

 

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę 1000 zł na konto tytułem:

 

Portret (imię i nazwisko)

mBank 24 1140 2004 0000 3902 3712 6660

Jeśli potrzebujesz faktury, to podaj swoje dane mailowo. W innym wypadku rachunek zostanie wystawiony na dane z przelewu.

 

W wypadku rezygnacji :

 

do tygodnia przed planowanym terminem sesji zwracam 50% kwoty. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce zwracam całą kwotę.

 

​​Jeśli udział w sesji uniemożliwi Ci choroba, wówczas sesja zdjęciowa odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym terminie za dopłatą 100 zł wynikającą z konieczności ponownej organizacji sesji.

bottom of page